Uvítací recepce 

V rámci prvního společenského večera si dovolujeme pozvat všechny účastníky na uvítací recepci konference v krásných prostorách hotelu VIENNA HOUSE EASY PILSEN. Těšit se můžete na pravý vychlazený ležák, který je tekutým zlatem města Plzeň. 

DATUM: 23. května

ZAČÁTEK: 19:00

ADRESA: U Prazdroje 2720, 301 00 Plzeň 3-Východní Předměstí

Hotel.jpg
bar.jpg

DATUM: 24. května

ZAČÁTEK: 19:00

ADRESA: Zahradní 173/2, 32600 Plzeň

CENA: 450 Kč

Společenský večírek 

Druhý večer vás přeneseme do industriálních prostor bývalé papírny na Slovanech. Můžete se těšit na hudební vystoupení, které bude zakončené videotékou s největšími hity 80. a 90. let v režii DJ Jirky Neumanna. Nebude chybět ani bohatý catering. 

Vstup na společenský večírek bude možné zakoupit v průběhu konference. 

papirna_plzen_interier.jpg
papirna_kutlurni_centrum_plzen.jpg

Doprovodný program

Prohlídka Plzeňského

historického podzemí

DATUM: 23. - 25. května

ZAČÁTEK: odpolední hodiny

ADRESA: Veleslavínova58/6
301 00 Plzeň

Pod historickým centrem Plzně se rozkládá téměř 20 km chodeb, sklepů a studní plzeňského historického podzemí. Podzemní labyrint svým rozsahem patří mezi největší v České republice. Byl budován od konce 13. století, na některých místech až ve třech poschodích. Jeho návštěvníci si mohou prohlédnout téměř 800 metrů dlouhý okruh. Vstup do podzemí se nachází v právovárečném domě, ve kterém sídlí Pivovarské muzeum.

Během prohlídky poznáte život pod městem a odhalíte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Dozvíte se, jak podzemí vznikalo, a poznáte rozmanitost jeho využití.

V rámci prohlídky získáte tzv. “pivěnku“, za kterou ve vybraných plzeňských restauracích můžete ochutnat ležák Pilsner Urquell (0,3l). 

Prohlídky budou probíhat v průběhu celé konference v odpoledních hodinách. Rezervace prohlídek bude možná na registracích. 

Plzenske_podzemi_za_svitu_baterek.jpg
podzemi.jpg